WYNIKI ZAWODÓW 06.02.2016 PUCHAR KS SZRENICA

Zgodnie z obietnicą zamieszczamy wyniki uzyskane przez zawodników wszystkich kategorii wiekowych dzisiejszych zawodów o Puchar Klubu Sportowego Szrenica.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim donatorom oraz sympatykom, którzy wspierają nasze działania, między innymi:

- Sudety Lift Ski Arena Szrenica,

- Fundacja KGHM Polska Miedź,

- Szkoła Narciarstwa Pro-Ski Kasia i Marek Brol,

- Regatta Great Outdoors Rusz się,

- Wepa Piechowice,

- MOKSiAL Szklarska Poręba,

- Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej KPN Szklarska Poręba,

- Miasto Szklarska Poręba,

- Paulo Sport XXL Paweł Iwanicki.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych imprezach narciarskich!

 

Życzymy wszystkim duuużo śniegu!

 

CHŁOPCY – KATEGORIA WIEKOWA 2008-2009

Numer startowy

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria wiekowa

Kategoria medalowa

Czas przejazdu

61

Świerczek Marcel

KS Szrenica

2008-2009

Chłopcy

00:20,89

59

Trusewicz Kostek

AS-SKI

2008-2009

Chłopcy

00:23,15

47

Nowak Franek

AS-SKI

2008-2009

Chłopcy

00:23,47

51

Szaniawski Jacek

niezrzeszony

2008-2009

Chłopcy

00:23,96

71

Gułaj Mikołaj

KS Szrenica

2008-2009

Chłopcy

00:24,17

48

Trusewicz Nikoś

AS-SKI

2008-2009

Chłopcy

00:25,69

8

Choma Staś

AS-SKI

2008-2009

Chłopcy

00:29,03

13

Choma Jurek

AS-SKI

2008-2009

Chłopcy

00:34,38

52

Adamczuk Aleksander

AS-SKI

2008-2009

Chłopcy

00:37,91

 

DZIEWCZĘTA – KATEGORIA WIEKOWA 2008-2009

Numer startowy

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria wiekowa

Kategoria medalowa

Czas przejazdu

29

Dołężka Amelia

KS Szrenica

2008-2009

Dziewczęta

00:21,50

50

Rytau Lena

KS Szrenica

2008-2009

Dziewczęta

00:22,40

12

Molka Hanna

KS Szrenica

2008-2009

Dziewczęta

00:23,07

16

Wielebska Julia

KS Szrenica

2008-2009

Dziewczęta

00:23,60

74

Kuzaj Kaja

KS Szrenica

2008-2009

Dziewczęta

00:26,67

24

Watkowska Oliwia

KS Szrenica

2008-2009

Dziewczęta

00:28,03

93

Krawietz Hanna

KS Szrenica

2008-2009

Dziewczęta

00:28,53

9

Żaczek Natalia

KS Szrenica

2008-2009

Dziewczęta

00:29,21

38

Kobylak Julia

KS Szrenica

2008-2009

Dziewczęta

00:40,79

  

CHŁOPCY – KATEGORIA WIEKOWA 2006-2007

Numer startowy

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria wiekowa

Kategoria medalowa

Czas przejazdu

56

Żołędowski Miłosz

KS Szrenica

2006-2007

Chłopcy

00:17,00

4

Gułaj Kajetan

KS Szrenica

2006-2007

Chłopcy

00:18,03

94

Nowak Tymon

AS-SKI

2006-2007

Chłopcy

00:20,25

78

Tomala Przemysław

KS Szrenica

2006-2007

Chłopcy

00:20,54

7

Paliński Paweł

KSM Łabski

2006-2007

Chłopcy

00:20,58

66

Molka Andrzej

KS Szrenica

2006-2007

Chłopcy

00:21,95

27

Baranowski Kuba

AS-SKI

2006-2007

Chłopcy

00:23,95

 

DZIEWCZĘTA – KATEGORIA WIEKOWA 2006-2007

Numer startowy

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria wiekowa

Kategoria medalowa

Czas przejazdu

70

Salata Gabrysia

AS-SKI

2006-2007

Dziewczęta

00:19,66

25

Filuś Kornelia

KS Szrenica

2006-2007

Dziewczęta

00:19,67

10

Gryz Nikola

KSM Łabski

2006-2007

Dziewczęta

00:20,15

91

Jagodzińska Natalia

KS Szrenica

2006-2007

Dziewczęta

00:21,09

18

Waszkiewicz Julia

AS-SKI

2006-2007

Dziewczęta

00:21,20

46

Urbaniak Dominika

KS Szrenica

2006-2007

Dziewczęta

00:22,02

76

Kukulski Aleksandra

KS Szrenica

2006-2007

Dziewczęta

00:28,24

  

CHŁOPCY – KATEGORIA WIEKOWA 2004-2005

Numer startowy

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria wiekowa

Kategoria medalowa

Czas przejazdu

21

Kącki Szymon

AS-SKI

2004-2005

Chłopcy

00:17,17

62

Biernat Maksymilian

KSM Łabski

2004-2005

Chłopcy

00:17,59

17

Urbaniak Mateusz

KS Szrenica

2004-2005

Chłopcy

00:21,12

92

Stanisz-Podgórski Bartosz

KS Szrenica

2004-2005

Chłopcy

00:21,27

23

Adamczuk Kacper

AS-SKI

2004-2005

Chłopcy

00:21,45

26

Krzysztoń Marcel

KS Szrenica

2004-2005

Chłopcy

00:22,09

15

Pijar Jakub

KS Szrenica

2004-2005

Chłopcy

00:22,56

2

Jasiak Oliwier

KS Szrenica

2004-2005

Chłopcy

00:23,19

 

DZIEWCZĘTA – KATEGORIA WIEKOWA 2004-2005

Numer startowy

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria wiekowa

Kategoria medalowa

Czas przejazdu

43

Świtalska Malwina

KSM Łabski

2004-2005

Dziewczęta

00:18,27

6

Nowacka Oliwia

AS-SKI

2004-2005

Dziewczęta

00:19,85

69

Krawietz Antonina

KS Szrenica

2004-2005

Dziewczęta

00:19,93

64

Filuś Weronika

KS Szrenica

2004-2005

Dziewczęta

00:20,13

3

Szaniawska Agata

niezrzeszony

2004-2005

Dziewczęta

00:21,42

95

Warzyńska Nina

KS Szrenica

2004-2005

Dziewczęta

00:24,86

  

CHŁOPCY – KATEGORIA WIEKOWA 2002-2003

Numer startowy

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria wiekowa

Kategoria medalowa

Czas przejazdu

65

Zalewski Szymon

niezrzeszony

2002-2003

Chłopcy

00:17,13

75

Warzyński Adam

KS Szrenica

2002-2003

Chłopcy

00:17,99

36

Peciak Maciek

AS-SKI

2002-2003

Chłopcy

00:19,96

96

Stanisz-Podgórski  Michał

KS Szrenica

2002-2003

Chłopcy

00:20,92

 

CHŁOPCY – KATEGORIA WIEKOWA 2000-2001

Numer startowy

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria wiekowa

Kategoria medalowa

Czas przejazdu

53

Chwiej Michał

KS Szrenica

2000-2001

Chłopcy

00:16,28

68

Kukulski Jakub

KS Szrenica

2000-2001

Chłopcy

00:16,53

 

DZIEWCZĘTA – KATEGORIA WIEKOWA 2000-2001

Numer startowy

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria wiekowa

Kategoria medalowa

Czas przejazdu

19

Palińska Anna

KSM Łabski

2000-2001

Dziewczęta

00:16,12

11

Żołędowska Ida

KS Szrenica

2000-2001

Dziewczęta

00:16,47

 

 

Wersja do pobranie:

Do pobrania wyniki

Do pobrania oświadczenie

Do pobrania regulamin

Copyright © 2017 KSSzrenica Rights Reserved.