Marek Barzak

Zawodowy ratownik GOPR, członek Zarządu Grupy Karkonoskiej GOPR. Instruktor narciarstwa oraz wspinaczki, wielki miłośnik gór, fotograf oraz działacz społeczny angażujący się w wielu przedsięwzięciach na rzecz Szklarskiej Poręby i jej mieszkańców. Od wielu lat jest związany z KS Szrenica. W latach 1994-2015 pełnił funkcję Skarbnika w Zarządzie Klubu. Doświadczony wychowawca dzieci i młodzieży, w Klubie pełni wspaniale rolę organizatora
i wychowawcy letnich obozów sportowych. Prowadzi dla KS Szrenica cykliczne zajęcia na ściance wspinaczkowej, przekazując zawodnikom swoją bogatą wiedzę i doświadczenie. Służy zawsze wsparciem przy organizacji zimowych zawodów i imprez narciarskich KS Szrenica. Prywatnie tata czwórki wspaniałych dzieci, o pedagogice wie wszystko. Niedościgniony autor zagadek, gier i konkursów dla dzieci. W wolnych chwilach oddaje się pasji rysowania.

 

 

 

Jagoda Bączek

Studentka Politechniki Poznańskiej. Od kilku lat instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością snowboard oraz wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Chętnie zajmuje się najmłodszymi oraz motywuje je do treningu. W wolnym czasie wspina się, jeździ na nartach oraz gra we frisbee ultimate w poznańskiej drużynie Uwaga Pies.

 

 

 

Szymon Wieczorek

Absolwent poznańskiej AWF. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością narciarstwa zjazdowego od 2010 roku. Do jego pasji należą: skitouring, freeride, wspinaczka skałkowa, slackline oraz żeglarstwo. Na co dzień pracuje w szpitalu w Szklarskiej Porębie.

 
Copyright © 2021 KSSzrenica Rights Reserved.