Klub Sportowy "Szrenica"

ul. Słowackiego 13

58-580 Szklarska Poręba

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 NR KONTA BANKOWEGO KS SZRENICA: PKO BANK POLSKI  70 1020 2124 0000 8802 0188 6688

 

 V-e-PREZES:

 

Małgorzata Krzysztoń

 

Kontakt: tel 604 234 828 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 SEKRETARZ:

 

Joanna Krawietz

Zapalona miłośniczka gór, jest od wielu lat Przewodnikiem Sudeckim. Uczestniczyła w licznych wyprawach w góry Europy i Azji. Jej wielką pasją są biegi – zimą na nartach biegowych, latem bierze udział w maratonach i ultramaratonach górskich. Uwielbia także narty zjazdowe. Na co dzień jej żywiołem są  języki obce, pracuje z młodzieżą  w ZSOiMS w Szklarskiej Porębie. Mama dwóch wspaniałych dziewczynek: Tosi i Hani. W Klubie pełni także funkcję opiekuna na obozach letnich.

Kontakt: tel. 507 107 801 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

SKARBNIK:

 

Joanna Molka

Optymistka, ciągle w biegu. Dość dobrze zorganizowana, otwarta na ludzi. Kreatywna, sto pomysłów na minutę, choć wiecznie brakuje czasu na realizację połowy… Lubi sport: wycieczki górskie, bieganie, badmintona, zumbę i wiele innych. Po wielu latach przy okazji zainteresowań dzieciaków powoli wraca do nart. Zamiłowanie do cyferek wyniesione jeszcze z podstawówki realizuje przy pełnieniu funkcji klubowego skarbnika.

Kontakt: tel. 697 078 155 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CZŁONEK ZARZĄDU:

 

Marek Brol

 Narty od dziecka są jego największą pasją, mimo że pochodzi z Górnego Śląska. Absolwent AWF Katowice o specjalności narciarstwo zjazdowe, już na studiach pracował jako trener dzieci i młodzieży. Lubi wędrówki po górach ze swoim ukochanym psem, biegówki, rower - a po pracy dobrą muzykę, interesującą książkę oraz doskonałą kuchnię swojej żony.

Kontakt: tel. 536 151 827 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2019 KSSzrenica Rights Reserved.