Klub Sportowy "Szrenica"

ul. Słowackiego 13

58-580 Szklarska Poręba

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 NR KONTA BANKOWEGO KS SZRENICA: SANTANDER 80 1090 1984 0000 0001 3709 4704

 

 PREZES:

 

Małgorzata Krzysztoń

 

Kontakt: tel 604 234 828 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 SEKRETARZ:

 

Joanna Krawietz

Zapalona miłośniczka gór, jest od wielu lat Przewodnikiem Sudeckim. Uczestniczyła w licznych wyprawach w góry Europy i Azji. Jej wielką pasją są biegi – zimą na nartach biegowych, latem bierze udział w maratonach i ultramaratonach górskich. Uwielbia także narty zjazdowe. Na co dzień jej żywiołem są  języki obce, pracuje z młodzieżą  w ZSOiMS w Szklarskiej Porębie. Mama dwóch wspaniałych dziewczynek: Tosi i Hani. W Klubie pełni także funkcję opiekuna na obozach letnich.

Kontakt: tel. 507 107 801 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

SKARBNIK:

 

Joanna Molka

Optymistka, ciągle w biegu. Dość dobrze zorganizowana, otwarta na ludzi. Kreatywna, sto pomysłów na minutę, choć wiecznie brakuje czasu na realizację połowy… Lubi sport: wycieczki górskie, bieganie, badmintona, zumbę i wiele innych. Po wielu latach przy okazji zainteresowań dzieciaków powoli wraca do nart. Zamiłowanie do cyferek wyniesione jeszcze z podstawówki realizuje przy pełnieniu funkcji klubowego skarbnika.

Kontakt: tel. 697 078 155 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Copyright © 2022 KSSzrenica Rights Reserved.